Kawy Lavazza przewodnik po włoskim stylu

Kawy Lavazza przewodnik po włoskim stylu

Lavazza – jedna z najbardziej włoskich marek – zaprasza na wyprawę w poszukiwaniu włoskiego stylu i smaku, a właściwie wielu wspaniałych smaków. Powstała pierwsza polska internetowa strona marki; Lavazza Club to prawdziwy klub miłośników Italii.

Włoski temperament karmi się paradoksami, jest pełen energii, goni za nowością i nowoczesnością. Ale jednocześnie Włochy to przywiązanie do klasycznego piękna i wielowiekowej tradycji. A jeżeli dodać do tego miłość do dobrej kuchni i wieczne poszukiwanie przyjemności, to trudno się dziwić, że włoskie potrawy, takie jak spaghetti, tiramisu, czy klasyczne espresso - zyskały prawdziwie światową sławę i status kulinarnej ikony.

O tym wszystkim postanowiła przypomnieć prawdziwa ambasadorka włoskości, najbardziej włoska z kawowych marek – Lavazza. Po tegorocznej edycji słynnego kalendarza, autorstwa Annie Leibovitz pt. „The Italian Espresso Experience”, czyli artystycznym „reportażu” ukazującym najsłynniejsze miejsca i symbole Italii, teraz przyszedł czas na Lavazza Club.

Właśnie ruszyła pierwsza polska strona marki Lavazza, czyli specjalny edukacyjno-kulinarno-estetyczno-turystyczny przewodnik.

Odwiedzając Lavazza Club można lepiej poznać markę będącą symbolem włoskiej kuchni i stylu życia. Odkryć historię rodziny Lavazza i poznać związane z nią ciekawostki, dowiedzieć się dlaczego dzięki tej marce zbudowano szkoły w odległym Hondurasie i zobaczyć jak córka Isabelli Rossellini pije kawę na zdjęciach Annie Leibovitz, odkryć co świeżo zaparzone espresso ma wspólnego z Ferrari i wziąć udział w kawowym konkursie.

reklama

KOBIETA

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl